Hakkımızda

Firmamız 1980 yılında Hilmi ve Seyfi OKAN kardeşler tarafından   OKAN KARDEŞLER olarak Kütahya küçük çarşıda kurulmuştur. İşyerimiz tabela yapımı,serigrafi,cilt ve diğer reklam işleri yapan Kütahya’daki ilk reklam firmalarındandır.

1990 yılında Müftülük Sitesindeki şu anda merkezinin bulunduğu yeni yerine taşınmış ve reklam piyasasındaki rolüne devam etmiştir.

2002 yılında Hilmi OKAN’ın oğlu Can OKAN’ında firmaya katılımıyla firma daha güçlü hale gelmiş iç dizayn değiştirilmiş,

Kütahya’da 2.şubeyi açarak dijital baskı merkezi kurulmuştur. Geniş atölye ve iş ortamıyla gözde firmalardandır.

Daha sonraki yıllarda OKAN REKLAM olarak yola devam eden firmamız ; müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla daima kaliteli malzeme kullanmayı amaç ve ilke edinmiştir.Kaliteden taviz vermeyerek kalite standartlarını artırmak için teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bütün işlerde maddiyattan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

1980 yılından bu yana açık hava reklamcılığında hizmetlerini sürdüren firmamız, profesyonel kimliği, uzman ve tecrübeli kadrosu ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Firmamız, bilim ve teknolojinin ışık tuttuğu günümüz çağdaş iş hayatında, reklam sektöründe en iyi olabilmek uğraşı vermektir. Bunun için de çağın gerektirdiği yenilikleri yakından takip ederek kendisini sürekli yenilemektedir.


Bizden Haberler

Tümü


Bağlantılar & Kardeş Firmalar

Turkuaz Reklam - Yasin OKAN
Okan Reklame – Seyfi & Emre OKAN

İletişim